Medar Hastaneleri Gölcük'ten Başiskele'ye Dev Yatırım   - Medar Hastaneleri

Medar Hastaneleri Gölcük'ten Başiskele'ye Dev Yatırım

Medar Hastaneleri Gölcük'ten Başiskele'ye Dev Yatırım

Medar Hastaneleri Gölcük'ten Başiskele'ye Dev Yatırım

Medar Hastaneleri Gölcük'ten dev yatırım

Özel sağlık sektöründe 20 yıldır hizmet veren Medar Hastanesi Gölcük, Başiskele’de butik bir hastane ve iş merkezi projesine başlayacak. Medar Hastanesi Gölcük  Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus ayrıca, yaşlı bakım merkezi müjdesi de verdi

Özel sağlık sektöründe 20 yıldır hizmet veren Medar Hastanesi Gölcük Hastanesi, zirvedeki yerini koruyor.  Sağlıktaki serüvenini daima başarıyla devam ettiren şirket şu anda Gölcük, Adapazarı ve Gebze hastanelerinden sonra Başiskele’ye de yatırım yaparak tüm bölgede sağlık sektöründe söz sahibi olacak. Hekim kadrosunu güçlendiren Gölcük Medar Hastanesi Gölcük, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Göktan, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Uz. Dr. Elif Reyhan Şahin, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Uz. Dr. Tuncer Saydanoğlu’nu düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Medar Hastanesi Gölcük Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili ve Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Metin Göklü’nün katılımıyla gerçekleşen toplantıda, kadroya eklenen hekimler tanıtıldı. Dr. Şahin Talus, beşinci yılda Gölcük Medar Hastanesi Gölcük'ün geldiği noktadan ve 2019 yılı hedeflerinden ve yatırımlarından bahsetti.

30 MİLYONLUK BİR YATIRIM OLACAK

Talus programda yaptığı konuşmada, “Başiskele’de yapacağımız butik hastanemizin taslağı bitti. Ağustos ayında inşaata başlayacağız. 7 yıldızlı Başiskele’ye yedi yıldızlı bir hastane kazandıracağız. Yol üzerinde FA Yapı’nın yanındaki yer. 30 milyonluk bir yatırım olacak. Bizim Sakarya, Gebze gibi bölgelerde hastanelerimiz var. Başiskele halkından gelen isteğe bağlı olarak bu projeye başlayacağız. 4 bin 200 metrekarelik bir alanda olacak butik hastanemiz. 1 yılda bitireceğiz. Vatandaş bekliyor, bekliyorsa yapacaksınız. Burada ameliyatların çoğu yapılacak ama yoğun bakımlar olmayacak. Başiskele’ye çok yakışacak. Adı Cerrahi Tıp Merkezi olacak. 2 bloktan oluşacak” dedi.

İLK YAŞLI BAKIM MERKEZİ OLACAK
 
İkinci projesinden de bahseden Medar Hastanesi Gölcük  Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, “Bir projemiz daha var. O da yaşlı bakım merkezini yapacağız. Anlaşmalarımızı yaptık. Ama yeri sürpriz. O proje de çizilme aşamasına geçiyor. Kocaeli’ye ilk yaşlı bakım merkezini biz kazandıracağız” diye konuştu.

YOLLARIMIZI AYIRDIK

Hastanelerin ortaklık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şahin Talus, “Ortaklar kendi aramızda konuştuk. Gebze, Gölcük ve Sakarya hastanelerini aldık. Bir grup da İzmit hastanesini aldı. Yıllardır doktor hastanesini ekibini bulmak zordur. Bunu 20 başarıyla sürdürdük. Başarıyla da yollarımızı ayırdık” dedi.

SİYASETİ NOKTALAMADIM

“Siyaseti noktaladınız mı?” sorusuna yanıt veren Talus, “Siyaset sizi bırakmaz. Daha yaşımız genç. Siyaset uzun soluklu bir iştir. AK Parti siyasetinde şu olacak bu olacak olmaz. Nasiptir. Bana göre erken seçim olmayacaktır” şeklinde konuştu.
 
Yeni hekimlerle daha da güçleniyor

Gölcük’te hizmet veren Medar Hastanesi Gölcük, hekim kadrosuna Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı dahil ederek kadrosunu güçlendirdi. Beşinci yılında yükselmeye devam eden Gölcük Medar Hastanesi Gölcük Hastanesi, sosyal sorumlulukları, seminer ve etkinlik programlarıyla sağlık sektöründe yatırımları ve kadrosuyla büyüyerek hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. İşte doktorların özgeçmişleri:
 
ELİF REYHAN ŞAHİN KİMDİR?

1977 Çankaya/Ankara doğumlu olan Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Elif Reyhan Şahin, 2001 yılında mezun olduğu Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ardından meslek hayatına Başkent Üniversitesi Hastanesi, Medikar Hastanesi, İzmit Konak Hastanesi, Silivri Anadolu Hastanesi, Çerkezköy Halk Hastanesi, Belçika Erasme Üniversitesi ve Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’nde devam etti.
 
MUSTAFA GÖKTAN KİMDİR?

1973 Mersin doğumlu olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Mustafa Göktan, 1996 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmasının ardından 2003 yılında da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesin de asistanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatına Özel Konak Tıp Merkezi, Sivas Askeri Hastanesi, Malatya Devlet Hastanesi, Göksün Devlet Hastanesi ve Gölcük Devlet Hastanesi’nde devam etti.
 
TUNCER SAYDANOĞLU KİMDİR?

1974 Adana doğumlu olan Tuncer Saydanoğlu, 1998 yılında FıratÜüniversitesi Tıp Fakültesi’nin ardından uzmanlığını da Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına Alacakaya Sağlık Ocağı/Elazığ, Bahçekapı Sağlık Ocağı/Elazığ, Kullar Sağlık Ocağı/Kocaeli, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri (Araştırma Görevlisi), Osmaniye Devlet Hastanesi, İzmit SEKA Devlet Hastanesi’nde devam etmiştir.