Medar Hastaneleri Gölcük'te "Aile" sıcaklığında bayramlaşma   - Medar Hastaneleri

Medar Hastaneleri Gölcük'te "Aile" sıcaklığında bayramlaşma

Medar Hastaneleri Gölcük'te "Aile" sıcaklığında bayramlaşma

Medar Hastaneleri Gölcük'te "Aile" sıcaklığında bayramlaşma

Özel Medar Hastanesi Gölcük, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla bir araya geldi.

Özel Medar Hastanesi Gölcük’nin geleneksel bayramlaşma törenine Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Numan Ulay, Başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili de katıldı. Yöneticiler, yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bugünlerde herkesin birbirine hoşgörülü davranıp, barışçıl bir ortamda medeni bir şekilde yaşamanın önemine değindiler.


AVUÇ KADAR MUTLULUKTAN SALON DOLUSU MUTLULUĞA

Bayramlaşma programının açılış konuşmasını yapan Başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili, bayram coşkusunu bir aile ortamında, tüm çalışanlarla bir arada kutlamanın mutluluk verici olduğunu söyledi. Besnili; “Tüm çalışanlarımızın, hastanemizi tercih eden vatandaşlarımızın ve tüm ulusun bayramını kutlarım. Bayram sonrası giderek güçlenen hekim kadrosuyla, aramıza yeni katılacak hekimlerimizle kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi. Öszel Aile Konak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, ise saygı ve sevgiyi en yoğun biçimde yaşamak adına bayramların bir fırsat olduğunun altını çizerek şöyle konuştu:

“- Yola çıktığımız ilk günden bu yana bir avuç çalışanla bayramlaşırken şimdi salon dolusu çalışanımızla bayramlaşıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir gurur ve onur. Bu gururu bizlere yaşatan tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ediyor, herkesin bayramını kutluyorum”


DÖRDÜNCÜ GÜN TAM KAPASİTE

Özel Medar Hastanesi Gölcük’nde bayramın dördüncü günü olan 24 Ağustos Cuma günü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Göktan, Dahiliye (İç Hastalıkları) Uzmanı Dr. Mustafa Çalışkan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. İsa Çevrük, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Torkom Celep ve bayram ertesi 25 Ağustos Cumartesi tüm poliklinikler ile hizmet vermeye devam edileceği duyuruldu.