Başiskele Okul Müdürleri Stres Yönetimi Eğitimi’nde Buluştu   - Medar Hastaneleri

Başiskele Okul Müdürleri Stres Yönetimi Eğitimi’nde Buluştu

Başiskele Okul Müdürleri Stres Yönetimi Eğitimi’nde Buluştu

Başiskele Okul Müdürleri Stres Yönetimi Eğitimi’nde Buluştu

Medar Hastaneleri Gölcük ve Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile, Başiskele’de görev yapan okul müdürlerine uzman psikolog Betül Süzen tarafından stres yönetimi eğitimi verildi Başikele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen ve  uzman Psikoloğumuz tarafından verilen Stres Yönetimi eğitiminde tüm Başiskele okul müdürleri hazır bulunurken, eğitime Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil AKKAYA’da katıldı.

Stres kaynakları, stresle başetmenin yolları, stresin olumlu-olumsuz etkileri üzerine bir sunum yapan uzman Psikolog Betül SÜZEN, sunumuna su deneyi ile devam etti. Bir bardağın ne kadar su alabileceğini deneyle anlatan SÜZEN, birikince taşan su örneğiyle, stresin de birikim sonucunda olumsuz etkiler yaratacağı konusunu işledi.

Deney sonunda sorulan sorunun cevabını bilen bir kişiye kitap hediye edilirken, seminer sonunda katılımcılara sakinleştirici etkisi nedeniyle papatya çayı ikram edildi. Eğitim sonunda konuşam yapan Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü cemil AKKAYA, uzman psikolog Betül SÜZEN’e teşekkürlerini iletti, eğitimci olarak stresin yoğun yaşandığı bir görev üstlendiklerini, bu seminerin eğitimci arkadaşlarım için hayli faydalı olduğu ve devamında pekçok eğitimi talep edeceklerini söyledi. Katkılarından dolayı uzman Psikolog Betül Süzen’e çiçek hediye eden AKKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü imzalı teşekkür belgesini de iletti.